Chat with us, powered by LiveChat Materac YOUNG PRIME PAN MATERAC dziecięcy – OUTLET
  • Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac YOUNG PRIME PAN MATERAC dziecięcy – OUTLET

809,00 zł 566,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 566,30 zł

Materac dziecięcy Young Prime w zdejmowanym pokrowcu Margan.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Dziecięcy materac Young Prime z kolekcji Pan Materac został w całości wykonany z bloku pianki wysokoelastycznej, odpowiednio ponacinanej podczas produkcji. Taki układ materiału doskonale wentyluje wnętrze materaca, dbając o zapobieganie powstawaniu pleśni, kurzu czy roztoczy. Model perfekcyjnie wypełnia oraz podpiera wszystkie krzywizny kręgosłupa młodego użytkownika, aby wspomóc jego właściwy i zdrowy rozwój. Materac znajduje się w zdejmowanym pokrowcu Margan.
UWAGA! Materac nowy. Pokrowiec wycofany ze sprzedaży. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 13 CM
Materac Young Prime Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC