• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
JANPOL

Materac FIDES JANPOL 160x200 lateksowy – OUTLET

4 309,00 zł 2 800,85 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 800,85 zł

Materac Fides Janpol z wkładem z bloku lateksowego. Materac w rozmiarze 160x200 w pokrowcu Silver Protect.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Fides Janpol to propozycja odznaczająca się wysokim stopniem twardości. Wkład tego modelu stanowi jednolity blok lateksowy, zapewniający stabilne podparcie dla każdej części ciała. Materiał ten jest znany ze swoich właściwości antyalergicznych i przeciwgrzybiczych. Jego struktura nie pozwala na gromadzenie się kurzu, co ułatwia utrzymanie higieny i świeżości. Dzięki elastyczności lateksu kręgosłup pozostaje podparty w jego naturalnej pozycji, co usprawnia przepływ krwi i redukuje napięcie zmęczonych mięśni. Zadaniem systemu otworów we wkładzie jest natomiast zwiększenie przepływu powietrza, a także sprawne odprowadzanie wilgoci.
UWAGA! Widoczne zabrudzenie na pokrowcu. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 35%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Lublinie, przy ul. Diamentowej 2. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Fides Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
JANPOL