• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac YOUNG SPECIAL PAN MATERAC dziecięcy – OUTLET

829,00 zł 580,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 601,30 zł

Materac dziecięcy Young Special w zdejmowanym pokrowcu Margan.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Young Special Pan Materac został przygotowany z myślą o młodszych użytkownikach – doskonale odnajdzie się w sypialni każdego dziecka i nastolatka. Wkład produktu zbudowany jest z dwóch pianek wysokoelastycznych, zapewniających sprężystość i przewiewność. Połączono je poprzez system specjalnie wyprofilowanych nacięć, zapewniających stabilne podparcie dla rozwijającego się kręgosłupa. Materac chroniony jest przez pokrowiec Margan, który można łatwo zdjąć i wyprać w domowych warunkach, w temperaturze nieprzekraczającej 40 st. C. Dodatkowy atut to obecność olejku arganowego w jego strukturze, który znany jest z przyjemnego działania dla skóry użytkownika.
UWAGA! Materac nowy. Pokrowiec wycofany ze sprzedaży. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 15 CM
Materac Young Special Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC