Chat with us, powered by LiveChat Stelaż SURFACE STANDARD PAN MATERAC zmontowany – OUTLET
  • Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Stelaż SURFACE STANDARD PAN MATERAC zmontowany – OUTLET

429,00 zł 386,10 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 386,10 zł

Drewniany stelaż Surface Standard z regulacją twardości.
Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Solidny stelaż Surface Standard z kolekcji Pan Materac z możliwością regulacji stopnia twardości w odcinku lędźwiowym, to perfekcyjne podłoże do umieszczenia trwałego materaca. Stelaż składa się bowiem z aż 28 elastycznych listewek, wykonanych z drewna brzozowego, dlatego pozostanie w dobrym stanie przez długi czas. Poprzeczne elementy dodatkowo umieszczono w odpornych na pękanie i odkształcenia uchwytach, przez co stelaż jest bardzo stabilny oraz trwały. Jego wysokość wynosi 3 cm.
UWAGA! Stelaż w stanie idealnym, zmontowany. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 10%. Stelaże z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY STELAŻA: 140x200/160x200 CM
Stelaż Surface Standard Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC