• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac BREAKDANCE HILDING 90x180 piankowy – OUTLET

979,00 zł 783,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 783,20 zł

Materac piankowy Breakdance z kolekcji Hilding w rozmiarze: 90x180 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Breakdance został stworzony z myślą o nastolatkach. Dzięki dwóm warstwom pianki Flexifoam o różnej twardości, model łączy w sobie elastyczność z doskonałym podparciem. Perfekcyjne dopasowanie do kręgosłupa i innych krzywizn anatomicznych sprawia, że budzimy się jeszcze bardziej wypoczęci i zrelaksowani. Nacięcia górnej warstwy pianki gwarantują doskonałą przewiewność i ochronę przed kumulowaniem się wilgoci wewnątrz materaca. Dzięki temu zachowuje on jeszcze dłużej swoje właściwości i jest niezwykle trwały. Materac Breakdance to model dwustronny – możemy dopasować stopień twardości do bieżącej potrzeby.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczym opakowaniu. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Breakdance Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż