• Wyprzedaż!
Materac PASODOBLE HILDING 160x200 kieszeniowy - OUTLET
  • Materac PASODOBLE HILDING 160x200 kieszeniowy - OUTLET
Wyprzedaż
HILDING
Rehabilitacyjny
Wyprzedaż

Materac PASODOBLE HILDING 160x200 kieszeniowy - OUTLET

2 579,00 zł 1 805,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 805,30 zł

Materac kieszeniowy Pasodoble z kolekcji Hilding w zdejmowanym pokrowcu Velvet. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Pasodoble to materac o bardzo wysokim stopniu twardości. Zbudowany jest z 7-strefowych sprężyn kieszeniowych, które zapewniają stabilne i idealnie dopasowane do każdej partii ciała podparcie. Po jednej stronie rdzenia umieszczono warstwę z włókien kokosowych, a po drugiej włókno agawy sizalowej, które nadają odpowiednią twardość i sztywność. Ponadto obie strony pokryto pianką Flexifoam o dużej elastyczności. Materac jest polecany tym, którzy lubią sypiać na twardym podłożu, osobom o wyższej wadze oraz z problemami kręgosłupa. Produkt ma status wyrobu medycznego. Przyczynia się do zapobiegania powstawania wad postawy. Wyposażony jest w miękki pokrowiec Velvet z naturalnymi probiotykami zwalczającymi alergeny. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, spakowany na płasko w folii zastępczej, mało widoczne przebarwienie oraz lekko różowa plamka. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Pasodoble Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING
Rehabilitacyjny
Wyprzedaż