• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
MATERASSO

Materac BABY COMFORT MATERASSO 70x140 dziecięcy – OUTLET

450,00 zł 382,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 382,50 zł

Dziecięcy materac Baby Comfort w rozmiarze 70x140.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Baby Comfort marki Materasso to materac przeznaczony dla niemowląt i małych dzieci, który zapewnia odpowiednie podparcie ciała podczas snu. Bazę materaca stanowi oddychająca pianka wysokoelastyczna, która zapewnia podporę dla stale rozwijającego się ciała dziecka oraz minimalizuje nacisk punktowy. Pianka ta jest również antyalergiczna i pozwala na właściwy przepływ powietrza wewnątrz materaca, co zapobiega gromadzeniu się wilgoci oraz rozwojowi grzybów.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, brak oryginalnego opakowania. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 15%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 10 CM
Materac Baby Comfort Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
MATERASSO