Chat with us, powered by LiveChat Materac COMFEEL® SPEED 160x200 SEMBELLA piankowo-sprężynowy - OUTLET
  • Wyprzedaż!
Materac COMFEEL® SPEED H3 160x200 SEMBELLA piankowo-sprężynowy - OUTLET
  • Materac COMFEEL® SPEED H3 160x200 SEMBELLA piankowo-sprężynowy - OUTLET
Wyprzedaż
SEMBELLA

Materac COMFEEL® SPEED 160x200 SEMBELLA piankowo-sprężynowy - OUTLET

4 547,00 zł 3 182,90 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 182,90 zł

Materac piankowo-sprężynowy Comfeel® Speed z kolekcji Sembella w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Twardość:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac COMFEEL® SPEED marki Sembella to wyjątkowo komfortowy i wygodny model, który powstał z myślą o zapewnieniu użytkownikom najlepszej jakości snu. Materac został stworzony na bazie ze sprężyn kieszeniowych, które doskonale dopasowują się do kształtu ciała oraz pianki Bultex o właściwościach antybakteryjnych wyróżniającej się odpornością na użytkowanie. Materac ten charakteryzuje się wysokim poziomem elastyczności oraz sprężystości, co przekłada się na dokładne dopasowanie się do ciała i zapewnienie odpowiedniego wsparcia dla kręgosłupa.
UWAGA! Materac poekspozycyjny, stan bardzo dobry, spakowany w zastępczej folii. Na model nałożony został rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Comfeel Speed
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
SEMBELLA