• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac YOUNG SPECIAL PAN MATERAC 80x190 dziecięcy – OUTLET

1 009,00 zł 504,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 504,50 zł

Materac Young Special w rozmiarze: 80x190 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Young Special skonstruowano z dwóch warstw jakościowej pianki wysokoelastycznej. Jest on świetną propozycją dla starszych dzieci oraz nastolatków. Nacięcia, którymi wzbogacono wspomniane pianki, znacznie podnoszą poziom komfortu snu i dodatkowo utrzymują materac we właściwej świeżości przez długi czas. Wkład materaca gwarantuje także idealnie podparcie jeszcze rozwijającej się sylwetki, co będzie pozytywne skutki w przyszłości. Całość umieszczono w pokrowcu Margan.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczym opakowaniu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 50%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 15 CM
Materac Young Special Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC