• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
SEMBELLA

Materac MARIGOLD SEMBELLA 80x200 piankowy – OUTLET

2 860,00 zł 1 430,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 430,00 zł

Materac piankowy Marigold Sembella w pokrowcu. Materac w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Marigold stworzono na bazie dwóch rodzajów pianek - Bultex oraz Sensipur. Pierwsza z nich cechuje się wysokoelastycznymi właściwościami, dzięki czemu zapewnia odporność materaca na odkształcenia oraz dba o właściwą higienę wewnątrz modelu. Dodatkowo jej struktura przypomina gąbkę morską, która zapobiega powstawaniu pleśni, kurzu czy roztoczy. Pianka Sensipur z kolei to materiał termoelastyczny, reagujący na poziom temperatury oraz ciężaru ciała użytkownika. Perfekcyjnie dopasowuje się do sylwetki śpiącego, tym samym przyjemnie ją otulając. Pianka odpowiada także za tłumienie wstrząsów i wibracji, przy jednoczesnej redukcji powstających nacisków podczas snu czy odpoczynku.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym. Spakowany na płasko w folii zastępczej. Widoczne drobne zmechacenia. Materac z ekspozycji. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 50%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Marigold Sembella
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
SEMBELLA