• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac YOUNG PRESTIGE PAN MATERAC dziecięcy - OUTLET

909,00 zł 636,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 657,30 zł

Materac dziecięcy Young Prestige w zdejmowanym pokrowcu Margan.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Dziecięcy materac Young Prestige wykonano z dwóch jakościowych pianek. Pianka wysokoelastyczna to materiał, który jest niezwykle odporny na odkształcenia. Dba o perfekcyjne podparcie kręgosłupa podczas snu, a także zapewnia właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Lateks z kolei odpowiada za eliminację szkodliwych roztoczy oraz innych bakterii, przy tym wzmacniając odpowiednie ułożenie ciała podczas snu. Materac znajduje się w antybakteryjnym pokrowcu Margan, odpowiednim do prania w maksymalnej temperaturze 40 st. C.
UWAGA! Materac nowy. Pokrowiec wycofany ze sprzedaży. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 15 CM
Materac Young Prestige Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC