• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
TEMPUR

Materac TEMPUR CLOUD ELITE 90x200 – OUTLET

7 982,00 zł 4 390,10 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4 390,10 zł

Materac Tempur Cloud Elite w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Wysokiej jakości materac Cloud Elite z kolekcji Tempur to idealnie podłoże do snu dla osób cieniących sobie zdrowy i spokojny odpoczynek. Połączenie solidnych materiałów we wnętrzu modelu sprawiło, że posłuży on w dobrym stanie przez długi czas. Ponadto materac zaprojektowano w taki sposób, aby odpowiednio wypełniał oraz podtrzymywał wszystkie krzywizny kręgosłupa śpiącego. Dodatkowo w materacu nieustannie odbywa się prawidłowa cyrkulacja powietrza, co zmniejsza ryzyko zagnieżdżania się szkodliwych drobnoustrojów.
UWAGA! Widoczne zabrudzenia i zaciągnięcia na pokrowcu. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 45%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Lublinie, przy ul. Diamentowej 2. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Tempur Cloud Elite
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
TEMPUR