• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac BODY LINE PAN MATERAC 140x190 piankowy - OUTLET

4 985,00 zł 3 489,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 489,50 zł

Materac piankowy Body Line z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 140x190 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Piankowy materac Body Line z kolekcji Pan Materac to propozycja dla osób, które cenią najwyższy komfort wypoczynku. Model został wykonany z użyciem czterech nowoczesnych rodzajów pianek. Górną warstwę materaca stanowi pianka Hydrolatex, która jest połączeniem materiału wysokoelastycznego i lateksu. Kolejną warstwę stanowi pianka Lavender, nasączona olejkiem lawendowym. Dodatkowo zastosowano miękkie i sprężyste pianki Aqua Sleep oraz Nightfly. Wszystkie komponenty wzajemnie się uzupełniają, zapewniając doskonałe podparcie sylwetki, a także sen bezpieczny od alergenów i wilgoci.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 27 CM
Materac Body Line Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC