• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac AMBRO PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET

2 690,00 zł 2 017,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 017,50 zł

Materac kieszeniowy Ambro z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Ambro został stworzony na bazie elastycznych sprężyn kieszeniowych. Umieszczono je w osobnych przegrodach po to, aby reagowały wyłącznie pod wpływem nacisku ciała użytkownika. Atutem materaca Ambro jest także pianka Dynamic Blue, łącząca w sobie wysoki poziom przewiewności i sprężystości. Utwardzenie w modelu stanowi naturalna mata kokosowa, dzięki której zwiększono jego poziom wentylacji oraz wytrzymałości. Całość została umieszczona w miękkim pokrowcu, dbającym o komfort korzystania z warstwy wierzchniej w trakcie snu i odpoczynku.
UWAGA! Materac nowy w oryginalnym opakowaniu. Widoczne nadszarpnięcie w linii o wielkości ok. 10 cm. Na materac został nałożony rabat w wysokości 25%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Ambro Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC