• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac ORTO STRETCH PAN MATERAC 80x200 piankowy – OUTLET

2 199,00 zł 1 099,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 099,50 zł

Materac piankowy Orto Stretch z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 80x200 cm.
Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Nowoczesny materac Orto Stretch z kolekcji Pan Materac to komfortowa propozycja, oferująca optymalne podparcie ciała użytkownika podczas snu. Wkład produktu został w całości wykonany ze sprężystej pianki wysokoelastycznej. Odpowiednie nacięcia w materiale zapewniają użytkownikowi przyjemne uczucie delikatnego rozciągania oraz rozluźniania sylwetki. Pianka tego typu wyróżnia się wysokim poziomem przepuszczalności powietrza, co skutecznie zapobiega rozwojowi i gromadzeniu się szkodliwych drobnoustrojów.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, spakowany na płasko, w opakowaniu zastępczym. Materac z ekspozycji. Na materac nałożony został rabat w wysokości 50%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Orto Stretch Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC