Chat with us, powered by LiveChat Materac PULS PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET
  • Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac PULS PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET

4 983,00 zł 2 989,80 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 989,80 zł

Wysokiej jakości materac Puls marki Pan Materac dostępny w rozmiarze 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Puls składa się z kilku rodzajów pianek po to, aby komfort odpoczynku był na jak najwyższym poziomie. W materacu zastosowano system sprężyn kieszeniowych. Oznacza to, że każda z nich, pod wpływem nacisku, ugina się pojedynczo. Materac bardzo dobrze dopasuje się do ciała użytkownika, przez co wypoczynek staje się zdrowy i komfortowy. W strukturze modelu znajdują się materiały o właściwościach alergicznych, dlatego zakup materaca poleca się również alergikom. Model Puls, dzięki zastosowaniu jakościowych komponentów, posłuży w dobrym stanie przez długi czas.
UWAGA! Materac nowy w oryginalnym opakowaniu. Widoczna dziura w pokrowcu przy uchwycie. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25,5 CM
Materac Puls Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC