• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
MATERASSO

Materac TERMOPUR COMFORT H3 MATERASSO 140x200 piankowy – OUTLET

2 322,00 zł 1 741,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 741,50 zł

Materac piankowy Termopur Comfort z powierzchnią spania o twardości H3. Materac w rozmiarze: 140x200 cm.

Rozmiar:
Twardość:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Termopur Comfort to piankowy model o właściwościach zdrowotnych. Wkład materaca bowiem tworzą innowacyjne pianki. Nightfly odpowiada za stabilność i odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz produktu. Materiał zapewnia także najwyższy poziom komfortu podczas snu czy odpoczynku. Dzięki wykorzystaniu pianki termoelastycznej, jako warstwy wierzchniej, materac doskonale dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała, zapewniając odpowiednie podparcie. Materac o poziomie twardości H3.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac nałożony został rabat w wysokości 25%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Materac Termopur Comfort Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
MATERASSO