• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
TEMPUR

Materac TEMPUR FIRM ELITE 180x200 – OUTLET

13 215,00 zł 7 929,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 7 929,00 zł

Materac Firm Elite z kolekcji Tempur. Wymiary: 180x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Piankowy materac Firm Elite o wysokim stopniu twardości perfekcyjnie sprawdzi się w przypadku osób ceniących stabilne podłoża do snu. Materac został skonstruowany z połączenia trzech rodzajów pianek: pianki Durabase, pianki Tempur Extra Firm Support oraz pianki Tempur. Dzięki temu idealnie podpiera całą sylwetkę użytkownika, zapewniając zdrowy i spokojny sen. Poprzez połączenie wymienionych komponentów materac jest także odporny na odkształcenia oraz perfekcyjnie dopasowuje się do wszystkich krzywizn kręgosłupa, idealnie je wypełniając. 
UWAGA! Materac w stanie idealnym. Brak oryginalnego opakowania. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Firm Elite
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
TEMPUR