• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac ALT HILDING 140x200 nawierzchniowy – OUTLET

749,00 zł 561,75 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 561,75 zł

Materac nawierzchniowy Alt w zdejmowanym pokrowcu Tencel. Wymiary: 140x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Nawierzchniowy materac Alt z kolekcji Hilding to idealne rozwiązanie dla zapewnienia sobie wyższego poziomu komfortu snu i odpoczynku. Został on skonstruowany z pianek idealnie dopasowujących się do wszystkich kształtów ciała użytkownika, dzięki czemu redukuje napięcie mięśni powstałe w ciągu dnia. Materac wyposażono w miękki pokrowiec Tencel, odpowiedni do prania w maksymalnej temperaturze 60 st. C.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, zrolowany w zastępczym opakowaniu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 25%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 7,5 CM
Materac Alt Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż