• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
JANPOL

Pokrowiec SILVER PROTECT JANPOL 120x190 – OUTLET

456,00 zł 228,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 228,00 zł

Antyalergiczny pokrowiec Silver Protect z włóknami srebra. Wymiary pokrowca: 120x190x22 cm.
Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Dzięki swoim właściwościom pokrowiec Silver Protect z kolekcji Janpol stanowi doskonały wybór dla osób zmagających się na co dzień z alergiami. Skład produktu zawiera w sobie specjalną powłokę wykonaną z włókien srebra, która skutecznie ogranicza namnażanie się szkodliwych drobnoustrojów. Powłoka przeciwdziała także elektryzowaniu się materiału, dzięki czemu nie gromadzi się na nim kurz. Wykonanie z trwałych surowców sprawia, że produkt nie traci swoich właściwości nawet w trakcie długotrwałego użytkowania. Zaleca się pranie pokrowca w temperaturze nie wyższej niż 40 st.C.
UWAGA! Pokrowiec nowy. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 50%. Pokrowce z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY POKROWCA: 120x190x22 CM
Pokrowiec Silver Protect Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
JANPOL