Chat with us, powered by LiveChat Materac ANDROMEDA JANPOL 160x200 sprężynowy – OUTLET
  • Wyprzedaż!
Wyprzedaż
JANPOL

Materac ANDROMEDA JANPOL 160x200 sprężynowy – OUTLET

2 669,00 zł 2 001,75 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 001,75 zł

Materac sprężynowy Andromeda Janpol w zdejmowanym pokrowcu Tencel. Materac w rozmiarze 160x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Konstrukcję materaca tworzy połączenie dwóch rodzajów wypełnienia. Główną warstwę stanowią sprężyny Multipocket, umieszczone w osobnych kieszeniach. Dzięki takiemu rozwiązaniu produkt dopasowuje się do kształtu ciała oraz zapewnia stabilne podparcie dla kręgosłupa. Siedem stref o zróżnicowanym stopniu nacisku znacząco podnosi komfort snu. Po obu stronach sprężyn kieszeniowych została zastosowana pianka lateksowa, która odpowiada m.in. za właściwą cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca. Tworzywo to cechuje się wysokim poziomem sprężystości, dzięki któremu perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu ciała śpiącego. Lateks dodatkowo szybko powraca do swojej pierwotnej postaci i jest odporny na trwałe odkształcenia. Materac znajduje się w zdejmowanym pokrowcu Tencel, przeznaczonym do prania w maksymalnej temperaturze 40 st. C.
UWAGA! Materac nowy w oryginalnym opakowaniu. Widoczne kilka zaciągnięć oraz niewielkie zabrudzenie w obrębie uchwytu. Na materac nałożony został rabat w wysokości 25%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Andromeda
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
JANPOL