• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
MOLLYFLEX

Materac ARGENTO THERAPY MOLLYFLEX 160x200 piankowy – OUTLET

5 150,00 zł 3 862,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 862,50 zł

Materac piankowy Argento Therapy w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Argento Therapy marki Mollyflex to produkt, który zapewnia komfort oraz higieniczne warunki snu. Bazę materaca stanowi pianka Polilattex o wysokości 18 centymetrów, która jest bardzo sprężysta i zapewnia stabilne podparcie kręgosłupa. Dwucentymetrowa warstwa pianki Viscofoam Pneumatic odpowiada za równomierne rozłożenie ciężaru ciała oraz wyróżnia się wysoką przepuszczalnością powietrza. Materac Argento Therapy będzie odpowiedni dla osób, które preferują twardsze podłoże snu lub często zmieniają pozycję ciała podczas odpoczynku.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Widoczne lekkie przebarwienie po czyszczeniu oraz uszkodzona lamówka. Na materac został nałożony rabat w wysokości 25%. Model można obejrzeć w salonie w Szczecinie. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Argento Therapy Mollyflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
MOLLYFLEX