• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac BASS HILDING 80x200 nawierzchniowy – OUTLET

439,00 zł 329,25 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 329,25 zł

Materac nawierzchniowy Bass Hilding w zdejmowanym pokrowcu Cashmere. Materac w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac nawierzchniowy Bass został wykonane z użyciem nowoczesnej pianki Velvet Touch, która jest niezwykle sprężysta. Doskonale uzupełni właściwości materaca głównego, zwiększając jego twardość. Pianka posiada komórkową strukturę, dzięki czemu zapewniona jest odpowiednia cyrkulacja powietrza, a także wysoka higieniczność. Pianka Velvet Touch gwarantuje także właściwe podparcie dla kręgosłupa i innych krzywizn anatomicznych ciała. W zestawie pokrowiec Cashmere, który dzięki zastosowaniu kaszmiru wyróżnia się przyjemnym dla skóry wykończeniem. Przewiewny i higieniczny – można go bezpiecznie prać w warunkach domowych, w temperaturze maksymalnej 40 st.C.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, brak oryginalnego opakowania. Na materac nałożony został rabat w wysokości 25%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 7,5 CM
Materac Bass Hilding
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż