Chat with us, powered by LiveChat Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET
  • Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET

2 699,00 zł 1 619,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 619,40 zł

Materac kieszeniowy Original Multi Pan Materac. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Original Multi z kolekcji Pan Materac stworzono na bazie sprężyn kieszeniowych Multipocket. Rozwiązanie to polega na wykorzystaniu rozbudowanego zestawu sprężyn o małej średnicy i umieszczeniu każdej z nich w indywidualnej materiałowej kieszonce. Dzięki temu wszystkie elementy konstrukcji uginają się niezależnie od siebie, co redukuje przenoszenie drgań na powierzchni materaca. Za miękkość wierzchniej warstwy odpowiedzialny jest zestaw pianek – wysokoelastyczna gwarantuje odporność na odkształcenia, natomiast lateksowa dopasowuje się do ciała i hamuje rozwój bakterii.
UWAGA! Materac nowy, oryginalne opakowanie wzmocnione strechtem. Delikatnie widoczne przebarwienie. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Original Multi Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC