• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
MATERASSO

Poduszka LONDON MATERASSO 72x42x12 – OUTLET

242,00 zł 193,60 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 193,60 zł

Termoelastyczna poduszka London z kolekcji Materasso. Wymiary: 72x42x12 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Poduszka London Materasso została wykonana z wysokiej jakości pianki termoelastycznej, która zapewnia użytkownikowi niezwykle wygodny i zdrowy sen. Klasyczny kształt poduszki pozwala na zachowanie stabilnej pozycji głowy oraz szyi podczas snu. Materiał termoelastyczny, z którego jest wykonana poduszka London Materasso, reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się do indywidualnych kształtów kręgosłupa szyjnego użytkownika. Dzięki swoim unikalnym właściwościom, poduszka London Materasso pozytywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie śpiącego. Jest to idealny wybór dla osób, które cenią sobie wygodę i jakość snu, a jednocześnie oczekują wysokiej jakości produktu.
UWAGA! Poduszka w stanie idealnym, w zastępczym opakowaniu. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 20%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PODUSZKI: 72x42x12 CM
Poduszka London Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
MATERASSO