• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac STEP HILDING 140x200 kieszeniowy – OUTLET

949,00 zł 711,75 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 711,75 zł

Wygodny materac Step Hilding w rozmiarze: 140x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Step Hilding to oferująca siedem stref twardości konstrukcja, która swoje właściwości zawdzięcza rdzeniowi z elastycznych sprężyn kieszeniowych. Rozwiązanie to oferuje stabilne podparcie wszystkich rejonów kręgosłupa, a w połączeniu z miękką pianką Flexifoam, materac staje się gwarancją spokojnego snu. Podczas produkcji materaca zastosowano wyłącznie wysokiej jakości materiały, dlatego posłuży on w dobrym stanie przez długi czas.
UWAGA! Materac nowy w oryginalnym opakowaniu. Lekko widoczne dwa przetarcia. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 25%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Materac Step Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż