• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
SEMBELLA

Materac GELTEX QUANTUM STAR SEMBELLA 140x200 piankowy – OUTLET

4 911,00 zł 3 437,70 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 437,70 zł

Materac piankowy Geltex Quantum Star w pokrowcu. Wymiary: 140x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Geltex Quantum Star z kolekcji Sembella to perfekcyjne podłoże do codziennego snu czy odpoczynku. Materac został podzielony na 7 stref twardości, dlatego świetnie podpiera kręgosłup użytkownika na całej jego długości. Dodatkowo jakościowe pianki, umieszczone w modelu, zapewniają właściwą cyrkulację powietrza, co wpływa na eliminację pleśni, kurzu, roztoczy oraz innych drobnoustrojów. Materac jest odporny na odkształcenia, dlatego posłuży w dobrym stanie przez wiele lat.
UWAGA! Materac w stanie dobrym, spakowany na płasko w folii zastępczej. Widoczne delikatne zazółcenia pokrowca oraz zmechacenia. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Geltex Quantum Star Sembella
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
SEMBELLA