Chat with us, powered by LiveChat Materac POSŁANIOWY Z PIANKĄ TERMOELASTYCZNĄ JANPOL 160x200 – OUTLET
  • Wyprzedaż!
Wyprzedaż
JANPOL
Produkt ECO

Materac POSŁANIOWY Z PIANKĄ TERMOELASTYCZNĄ JANPOL 160x200 – OUTLET

819,00 zł 655,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 655,20 zł

Posłaniowy materac wykonany w całości z pianki termoelastycznej.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac nawierzchniowy firmy Janpol wykonano z użyciem innowacyjnej pianki termoelastycznej, która odkształca się pod wpływem temperatury ciała. Dzięki swoim właściwościom, powierzchnia materaca perfekcyjnie dopasowuje się do sylwetki, dając wrażenie zapadania się w jego powierzchnię, przy jednoczesnym zapobieganiu ucisku np. bioder czy ramion. Materac posłaniowy został umieszczony w pikowanym pokrowcu Smart, z dodatkową warstwą powłoki antypoślizgowej Antyslip. Takie połączenie sprawia, że powierzchnia jest niezwykle delikatna w dotyku, a także zabezpieczamy materac bazowy przed uszkodzeniem. Pokrowiec można prać w temperaturze maksymalnej 60 st.C, a warstwa Antyslip nadaje się do czyszczenia miejscowego. UWAGA! Materac nowy, brak oryginalnego opakowania. Z tego względu na materac nałożony został rabat 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 5 CM
Materac Posłaniowy z pianką termoelastyczną Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
JANPOL
Produkt ECO