• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac TEMPO PAN MATERAC 160x200 piankowy – OUTLET

4 983,00 zł 2 491,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 491,50 zł

Materac piankowy Tempo z kolekcji Pan Materac. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Tempo to model z kolekcji Pan Materac, stworzony z myślą o zaspokojeniu potrzeb wymagających klientów. Sprężysty wkład składa się z kilku rodzajów pianek, które współpracując ze sobą, pozwoliły osiągnąć podział na siedem stref twardości. Takie rozwiązanie gwarantuje optymalne podparcie ciała, płynnie dostosowujące się do przyjmowanej pozycji snu. Wyjątkowe właściwości modelu Tempo zapewniają, że będzie on najlepszym wsparciem dla wszystkich klientów dotkniętych problemami z kręgosłupem.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczym opakowaniu. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 50%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22,5 CM
Materac Tempo Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC