• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET

2 699,00 zł 1 619,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 619,40 zł

Materac Original Multi z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Original Multi z kolekcji Pan Materac to idealna powierzchnia do snu oraz odpoczynku. Jego wygodny wkład powstał ze sprężyn o małej średnicy, ułożonych w systemie MultiPocket. Każdą z nich umieszczono w indywidualnej kieszeni materiałowej, co pozwoliło uzyskać wyjątkową wrażliwość na nacisk. Osoba korzystająca z materaca może dzięki temu cieszyć się optymalnym podparciem, bez względu na przyjętą pozycję snu. Na bazie ze sprężyn spoczywa z jednej strony profilowana warstwa lateksu, z drugiej natomiast wykorzystano piankę wysokoelastyczną. To rozwiązanie sprawia, że materac może być użytkowany z obu stron, co pozwala przedłużyć jego trwałość.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Materac po praniu. Widoczne jedno przebarwienie. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Original Multi Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC