• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
JANPOL

Nakładka HIGIENICZNA (WODOODPORNA) JANPOL 160x200 - OUTLET

149,00 zł 119,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 119,20 zł

Nakładka Higieniczna Janpol z wodoodpornymi właściwościami. Wymiary: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Wodoodporna nakładka to idealne dodatkowe zabezpieczenie materaca przed nadmierną eksploatacją. Chroni ona bowiem zarówno wkład materaca, jak i jego pokrowiec przed zalaniem oraz zabrudzeniem. Nakładka ma ponadto właściwości antyalergiczne oraz antybakteryjne, dlatego pomaga zachować podłoże do snu w czystości. Jest ona odpowiednia do prania w maksymalnej temperaturze 60 st. Celsjusza. Nakładkę wykonano z tkaniny Frotte uzupełnionej o powłokę PCV.
UWAGA! Nakładka nowa w sklejonym oryginalnym opakowaniu, wyczyszczona z delikatnego kurzu. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 20%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY NAKŁADKI: 160x200 CM
Nakładka Higieniczna Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
JANPOL