Poduszka MOONTEX CERVIVAL MOLLYFLEX
  • Poduszka MOONTEX CERVIVAL MOLLYFLEX
  • Poduszka MOONTEX CERVIVAL MOLLYFLEX
MOLLYFLEX

Poduszka MOONTEX CERVIVAL MOLLYFLEX

308,00 zł
Nowy produkt

Profilowana poduszka z jednorodnym wypełnieniem.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

Moontex Cervival to model o ergonomicznym kształcie, wypełniony pianką visco-elastic foam Casanova. Zastosowanie jednorodnego bloku tworzywa sprawia, że poduszka jest twardsza i stabilniejsza. Gwarantuje właściwe podparcie głowy i odcinka szyjnego. Powierzchnia w części środkowej jest obniżona i wyprofilowana specjalnie pod głowę, a dwa wyższe wałki o różnej grubości podpierają kręgi szyjne. Wybór wysokości uzależniony jest budową ciała użytkownika i pozycją, w jakiej wypoczywa. Wypełnienie chronione jest przed czynnikami zewnętrznymi przez antyalergiczny pokrowiec. Model spełnia warunki produktu medycznego i objęty jest 5-letnią gwarancją. Wymiary: 40x70x12/9 cm.

Pianka Viscoelastic Foam
Pianka Viscoelastic Casanova: pianka o właściwościach termoelastycznych i zwiększonej gęstości. Tworzywo stopniowo dopasowuje się do kształtu, a po ustaniu nacisku wolno odzyskuje wyjściową formę. Pianka jest higieniczna i usprawnia krążenie krwi.
WYMIARY: 40x70x12/9 CM
Twardość - miękki
Poduszka Moontex Cervival - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
MOLLYFLEX