Chat with us, powered by LiveChat Stelaż NATURA NV SEMBELLA
Stelaż NATURA NV SEMBELLA
  • Stelaż NATURA NV SEMBELLA
SEMBELLA

Stelaż NATURA NV SEMBELLA

285,00 zł
Nowy produkt

20-listwowy stelaż bez funkcji regulacji twardości.

Rozmiar:
Dostępny do 4 tygodni
Ilość:

Stelaż Natura NV zapewnia doskonałe ułożenie ciała, dzięki czemu gwarantuje dobrze przespaną noc. Zbudowany jest z 20 listew drewnianych umocowanych na gumowych uchwytach, dzięki którym ciężar materaca jest równomiernie rozłożony na całej płaszczyźnie. Zapobiega to jego przedwczesnej eksploatacji i wzmacnia właściwości. Przerwy pomiędzy listwami zapewniają swobodny dostęp powietrza do wypełnienia materaca. Stelaż jest bardzo wytrzymały i posiada dużą tolerancję wagową. Model jest od razu gotowy do użycia, ponieważ nie wymaga własnoręcznego montażu. Jego wysokość to 5 cm, więc doskonale sprawdzi się nawet w łóżkach o niskiej burcie.
Produkty w rozmiarach 160x200 i 180x200 składają się dwóch stelaży o wymiarach 80x200 lub 90x200.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 5 CM
Stelaż Natura Nv Sembella
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Stelaż NATURA NV SEMBELLA

Jeden z najtańszych stelaży i według mnie bardzo udany. Kurier dostarczył zmontowany więc pozostało tylko rozpakować. W ubiegłym roku kupowałem materac i taki sam stelaż więc przy wyborze już się nie zastanawiałem.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Bardzo dobry polecam!

Bardzo dobry polecam!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
SEMBELLA