Materac Nuvola Lusso Mollyflex
  • Materac Nuvola Lusso Mollyflex
MOLLYFLEX

Materac NUVOLA LUSSO MOLLYFLEX piankowy

7 760,00 zł

Wyjątkowy materac Nuvola Lusso z piankowym wypełnieniem i innowacyjnym pokrowcem z dodatkową warstwą pianki Polygel i Visco I-fo@m.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Nuvola Lusso to najnowszy model w kolekcji włoskiego producenta Mollyflex. Materac ten powstał w wyniku połączenia dwóch warstw pianki Newlatex z innowacyjnym materiałem Viscofoam Waterlily. Jest to średnio twardy materac zapewniający odpowiednie podparcie ciała przy zachowaniu najwyższego komfortu podczas snu. Pianka Newlatex charakteryzuje się wysoką sprężystością i trwałością, dzięki czemu stabilnie podpiera poszczególne odcinki kręgosłupa na całej długości. W połączeniu z elastyczną pianką Viscofoam Waterlily tworzy idealne warunki podczas snu. W materacu Nuvola Lusso ciało idealnie wtapia się w materac, a jego ciężar rozkładany jest równomiernie na całej powierzchni, dzięki czemu mięśnie ulegają odpowiedniemu rozluźnieniu i regeneracji. Do materaca dołączony został wyjątkowy pokrowiec z włókna celulozowego oraz wypełnieniem w postaci odprowadzającej wilgoć pianki Polygel oraz pianki Visco I-fo@m z kapsułkami żelowymi regulującymi temperaturę podczas snu.

Pianka Viscofoam HD
Pianka Viscofoam Waterlily: sprężysta pianka o strukturze otwartych komórek, która idealnie dostosowuje się do ciała użytkownika, pod wpływem nacisku i temperatury. Dzięki odpowiedniej elastyczności pianka Viscofoam Waterlily umożliwia swobodną zmianę pozycji, natychmiast dostosowując się do nowego ułożenia ciała.
Pianka Newlatex
Pianka Newlatex: pianka zapewniające idealne podparcie ciała podczas snu. Newlatex to połączenie właściwości materiałów wysokoelastycznych ze sprężystością pianki lateksowej. Pianka reaguje na nacisk, dzięki czemu stabilizuje kręgosłup na całej długości. Idealnie dopasowuje się do ciała, tworząc niezwykle komfortowe warunki w trakcie odpoczynku.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Twardość - średni
Medical Nuvola Lusso - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: tkaninę pokrowca tworzą włókna wiskozy, która wyróżnia się na tle innych tkanin doskonałą wchłanialnością wilgoci. Wchłania nawet o 50% więcej wilgoci niż bawełna. Pokrowiec wyposażony został również w specjalny pas boczny, którego zadaniem jest zwiększenie przewiewności materaca, zapobiegającej powstawaniu pleśni i gromadzeniu alergenów. Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze do 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test
test
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
26 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
26 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
MOLLYFLEX