JANPOL

Materac METIS JANPOL piankowy

1 849,00 zł

Materac Metis Janpol wykonany z dwóch rodzajów komponentów: pianki Red Soft oraz pianki HR.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Metis z najnowszej kolekcji firmy Janpol to idealna propozycja dla osób o większej masie ciała, a także dla tych, którzy potrzebują optymalnego podparcia ciała. Model ten wyróżnia się najwyższym stopniem higieny – zastosowanie dwóch warstw innowacyjnej pianki żelowej Red Soft gwarantuje komfort termiczny, a nagromadzona wilgoć jest odprowadzona z wnętrza materaca. Dzięki tym wyjątkowym właściwościom materac Janpol Metis sprawdzi się w przypadku osób, które zmagają się z nadmierną potliwością, a także alergiami. Wkład został uzupełniony warstwą pianki wysokoelastycznej, która dzięki nacięciom doskonale dopasowuje się do krzywizn anatomicznych śpiącej osoby. Gwarantuje to doskonałe podparcie kręgosłupa na całej długości, co z kolei przekłada się na niezwykle regeneracyjny sen. W materacu Metis Janpol zastosowano rdzeń o mocnej budowie, dzięki czemu wspiera sylwetkę, niezależnie od przyjętej pozycji snu. W zestawie niezwykle higieniczny pokrowiec Tencel wykonany z oddychającej, ekologicznej dzianiny, która wyróżnia się aksamitnym wykończeniem. Pokrowiec ułatwia odprowadzanie wilgoci z wnętrza materaca, zapobiegając namnażaniu się roztoczy, bakterii i grzybów.

Pianka Red Soft
Pianka Red Soft: higieniczna pianka żelowa, która doskonale podpiera sylwetkę. Elastyczna powierzchnia dopasowuje się do kształtu anatomicznego, dzięki czemu sen zdrowy i niezwykle regeneracyjny. Dzięki właściwościom żelowej pianki, materac nie nagrzewa ciała, a także doskonale oddaje nagromadzoną wilgoć z wnętrza materaca. Sprawdzi się w przypadku osób wrażliwych na alergeny.
Pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna: komponent o wysokim stopniu elastyczności, który doskonale dopasowuje się do wszelkich krzywizn anatomicznych. Dzięki nacięciom, zapobiega gromadzeniu się wilgoci wewnątrz materaca, a także pozwala zapobiega przegrzewaniu się. Pianka jest odporna na odkształcenia, a także niezwykle trwała.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Twardość - twardy
Metis - budowa
Pokrowiec Tencel
Pokrowiec Tencel: wykonany z najwyższej jakości, biodegradowalnych włókien. Dzianina z której został wykonany, charakteryzuje się wysokim stopniem oddychalności. Zapewnia optymalną temperaturę, zapobiegając nadmiernemu poceniu się. Pokrowiec posiada aksamitne wykończenie, dzięki czemu jest niezwykle delikatny dla skóry.
Pokrowiec Silver Protect
Pokrowiec Silver Protect: wysokiej jakości, miękka tkanina skutecznie chroniąca przed gromadzeniem i rozwojem alergenów. Swoje właściwości zawdzięcza zawartości włókien srebra, dzięki którym w obrębie pokrowca zachowana zostaje świeżość i czystość. Jest to trwała tkanina, która nadaje się do prania w temperaturze do 40 st.C.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
24 cm
Gwarancja:
7 lat
Twardość:
twardy
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
odwracalny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
test
test
test

Szczegóły produktu

Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
24 cm
Gwarancja:
7 lat
Twardość:
twardy
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
odwracalny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
test
JANPOL