Poduszka MOONTEX AIR-SPECIAL
  • Poduszka MOONTEX AIR-SPECIAL
MOLLYFLEX

Poduszka MOONTEX AIR-SPECIAL MOLLYFLEX

308,00 zł
Nowy produkt

Niska poduszka z profilowanym wypełnieniem.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

Model Moontex Air został zaprojektowany z myślą o osobach preferujących płaskie poduszki lub tych, którzy wcześniej z nich nie korzystali. Wypełnienie stanowi pianka visco-elastic casanova, która posiada zdolność do odwzorowywania kształtów. Jej wnętrze jest profilowane w sposób usprawniający wentylację produktu i zwiększający jego elastyczność. Poduszka posiada grubsze krawędzie i obniżoną część środkową. Stabilnie podpiera głowę i kręgi szyjne. Wypełnienie chronione jest przed zniszczeniem i zabrudzeniem przez antyalergiczny pokrowiec nadający się do prania. Poduszka jest produktem medycznym i odejmuje ją pięcioletnia gwarancja. Wymiary: 42x72x8/12 cm.

Pianka Viscoelastic Foam
Pianka Viscoelastic Casanova: termoelastyczna pianka z pamięcią kształtów. Tworzywo w wyniku oddziaływania temperatury i nacisku nieznacznie mięknie i lekko się zapada. Dostosowuje się do kształtu ciała i wolno odzyskuje wyjściowy kształt. Pianka jest bezpieczna dla alergików.
WYMIARY: 42x72x8/12 CM
Twardość - miękki
Poduszka Moontex Air Special - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
MOLLYFLEX