Chat with us, powered by LiveChat Materac HYBRID MIND PAN MATERAC kieszeniowy
Materac Hybrid Mind Pan Materac
  • Materac Hybrid Mind Pan Materac
PAN MATERAC

Materac HYBRID MIND PAN MATERAC kieszeniowy

6 674,00 zł

Wygodny materac Hybrid Mind w miękkim pokrowcu Biorytmic. Materac Hybrid Bio Pan Materac wyposażono w jakościowe pianki oraz stabilne sprężyny kieszeniowe, dzięki czemu zapewnia najwyższy poziom komfortu snu i odpoczynku.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Hybrid Mind to idealne podłoże do zdrowego, spokojnego i higienicznego snu. Zastosowane pianki, materiały oraz sprężyny kieszeniowe sprawiają, że materac perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu ciała śpiącego, odpowiednio je podpierając. Materac Hybrid Mind został wyposażony w aż siedem stref twardości, dlatego świetnie wypełnia wszystkie krzywizny kręgosłupa użytkownika, dbając o właściwe odprężenie całego ciała podczas snu czy odpoczynku. Podstawę materaca stanowią stabilne sprężyny kieszeniowe, które uginają się wyłącznie pod naciskiem ciała, tym samym redukując wszelkie niedogodności podczas zmiany pozycji użytkownika. W materacu Hybrid Mind dodatkowo znajdują się solidne pianki, zapewniające właściwy przepływ powietrza oraz zapobiegające powstawaniu kurzu, pleśni czy roztoczy. Całość została połączona ze sobą za pomocą ekologicznych klejów. Materac Hybrid Mind zabezpieczono miękkim pokrowcem Biorytmic, przeznaczonym do prania w temperaturze nieprzekraczającej 60 st.C., co dodatkowo wpływa na utrzymanie podłoża do snu w nieustannej świeżości.

Pianka Mind Foam
Pianka Mind Foam: termoelastyczny materiał, przyjemnie otulający ciało użytkownika przez całą noc. Pianka jest podatna na działanie temperatury śpiącego, perfekcyjnie dopasowując się do jego sylwetki. Materiał jednocześnie zapewnia odpowiednią temperaturę powierzchni do snu, zapobiegając przegrzaniu lub wyziębieniu.
Pianka Eliocell
Pianka Eliocell: otwartokomórkowy materiał, odpowiedzialny za właściwy przepływ powietrza wewnątrz materaca. Dzięki temu pianka wspomaga eliminację kurzu, roztoczy oraz bakterii w materacu. Materiał dodatkowo wpływa na zachowanie odpowiedniej temperatury podczas codziennego snu czy odpoczynku.
Sprężyny Pocket Spring
Sprężyny Pocket Spring: system sprężyn kieszeniowych, umieszczonych w osobnych przegrodach. Dzięki temu materac perfekcyjnie dopasowuje się do wszystkich krzywizn kręgosłupa śpiącego, odpowiednio je podpierając. Sprężyny kieszeniowe są szczególnie polecane parom o dużej różnicy wagowej, ponieważ nacisk po jednej ze stron nie wpłynie na zmianę ułożenia materaca po drugiej stronie.
Pianka Lavender
Pianka Lavender: wysokoelastyczny materiał, wzbogacony o poprzeczne perforacje. Pianka perfekcyjnie wspomaga cyrkulację powietrza wewnątrz materaca, tym samym zapewniając zdrowe i higieniczne podłoże do snu czy odpoczynku. Pianka jest odporna na odkształcenia, co przedłuża żywotność materaca.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 28 cm
Twardość - średni
Hybrid Mind - budowa
Pokrowiec Biorytmic
Pokrowiec Biorytmic: stworzony przy użyciu włókien pochodzenia naturalnego. Zawarte w pokrowcu minerały wspomagają redukcję poziomu stresu, tym samym przyspieszając regenerację organizmu po całym dniu. Pokrowiec dba o poprawę samopoczucia śpiącego, przyjemnie go otulając. Materiał jest odpowiedni do prania w maksymalnej temperaturze 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
28 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Status medyczny:
nie
Producent:
Pan Materac
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
28 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Status medyczny:
nie
Producent:
Pan Materac
test
PAN MATERAC