Chat with us, powered by LiveChat Stelaż FAMILY LIFT HILDING
Stelaż Family Lift Hilding
  • Stelaż Family Lift Hilding
HILDING

Stelaż FAMILY LIFT HILDING

499,00 zł

Podnoszony stelaż Family Lift Hilding z giętą listwą i dostępem do pojemnika.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

Łóżka z pojemnikami na pościel są bardzo praktyczne, szczególnie w niewielkich pomieszczeniach. Należy dopasowywać do nich specjalne stelaże z unoszoną ramą. Stelaż Family Lift od firmy Hilding jest specjalnie zaprojektowany do tego typu łóżek. Posiada otwieraną na gazowych podnośnikach część dolną, dzięki czemu zyskujemy swobodny dostęp części łóżka znajdującej się tuż pod nim. Stelaż Hilding Family Lift jest wykonany z 28 giętych listew drewnianych, klejonych warstwowo. Są one równomiernie rozmieszczone na całej jego długości i przymocowane do ramy za pomocą elastycznych uchwytów gumowych. Niewielkie odległości między nimi sprawiają, że ciężar materaca zostaje równomiernie rozłożony na powierzchni. Stabilności konstrukcji nadaje pas wzmacniający przeprowadzony przez środek produktu. W jego części lędźwiowej znajdują się suwaki pozwalające na dostosowanie twardości tej części do indywidualnych upodobań. Stelaż Family Lift Hilding współpracuje prawidłowo z każdym rodzajem materaca. Dostępny w pięciu wymiarach.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 6-7 CM
Stelaż Family Lift Budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Stelaż FAMILY LIFT

Spełnia moje oczekiwania, dobra jakość wykonania, jetem zadowolona z wyboru i zakupu

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
HILDING