Materac Medical X-Static Mollyflex
  • Materac Medical X-Static Mollyflex
MOLLYFLEX

Materac MEDICAL X-STATIC MOLLYFLEX piankowy

3 500,00 zł
Nowy produkt

Materac Medical X-Static Mollyflex z trzema warstwami pianek i przedłużoną gwarancją na wypełnienie.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny od 2 do 4 tygodni
Ilość:

W materacu Medical X-Static zastosowano dwa rodzaje pianek – wysokoelastyczną i termoelastyczną. Z pierwszej wykonane są dwie dolne warstwy. Wycinana konturowo pianka NewLatex znakomicie podpiera kręgosłup. Materiał jest bardzo sprężysty i zapobiega częstemu przewracaniu się w trakcie snu. Pianka jest przewiewna, dzięki czemu w jej strukturze nie zalegają kurz i roztocza. Górna warstwa materaca wykonana jest natomiast z innowacyjnej pianki termoelastycznej. Tworzywo Viscofoam cechuje się pamięcią kształtu i precyzyjnie dostosowuje do sylwetki użytkownika. Pianka redukuje naciski materaca, usprawniając tym samym przepływ krwi. Jest często wykorzystywana w produktach o działaniu antyodleżynowym. W materacu Medical X-Static zastosowano również innowacyjną piankę Olmo Memory Bio Crystal z zawartością specjalnych kryształów wpływających na rozluźnienie mięśni i układu nerwowego, co w praktyce przekłada się na niezwykle odprężający sen. Produkt posiada zdejmowany pokrowiec, którego tkanina zawiera włókna węglowe pomagające rozproszyć ładunki elektromagnetyczne w otoczeniu. Pokrowiec nie przyciąga kurzu, a dodatek srebra w tkaninie tworzy barierę ochronną przeciwko roztoczom, bakteriom i pleśni. Materac jest zaliczany do produktów medycznych i posiada świadczące o tym certyfikaty. Wysokość: 22 cm. Gwarancja: 10 lat na wypełnienie.

Pianka Viscofoam HD
Pianka Viscofoam: materiał zmieniający swoją strukturę pod wpływem działania temperatury i nacisku. Pianka przylega do ciała i wolno odzyskuje swoją formę wyjściową. Nie wywołuje żadnych nacisków, dlatego polecana jest szczególnie w profilaktyce antyodleżynowej.
Pianka Newlatex
Pianka Newlatex: materiał o wysokiej sprężystości i trwałości. Odpowiednio stabilizuje poszczególne odcinki kręgosłupa, co zwiększa komfort snu. Pianka ma dużą tolerancję wagową i jest odporna na powstawanie trwałych deformacji.
Pianka Viscofoam HD
Pianka Olmo Memory Bio Crystal: innowacyjna pianka, w której zawarte zostały specjalne kryształki wpływających pozytywnie na organizm. Pianka zapewnia rozluźnienie mięśni i układu nerwowego, dzięki czemu w organizm w krótkim czasie poddany zostaje odpowiedniej regeneracji.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Twardość - średni
Medical X-Static - budowa
Pokrowiec X-Static
Pokrowiec X-Static: materiał zawierający włókna węglowe i nici srebra. Dodatek ten tworzy barierę chroniącą użytkownika przed działaniem pól elektromagnetycznych i szkodliwych mikroorganizmów z otoczenia. Pokrowiec jest antystatyczny i może być odświeżany w temp. 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
22 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
22 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
test
test
MOLLYFLEX