Chat with us, powered by LiveChat Materac COMFORT ANTIBACTERIAL MATERASSO piankowy
Materac Comfort Antibacterial Materasso
  • Materac Comfort Antibacterial Materasso
MATERASSO

Materac COMFORT ANTIBACTERIAL MATERASSO piankowy

1 878,00 zł
Nowy produkt

Komfortowy materac Comfort Antibacterial ze zdejmowanym pokrowcem.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Comfort Antibacterial to produkt firmy Materasso, który należy do grupy materacy o średnim poziomie twardości. Przy jego produkcji zastosowano ekologiczne klejenie. W modelu znajdziemy trzy rodzaje pianek. Pierwszy poziom, który gwarantuje wysoki komfort użytkowania, tworzy pianka termoelastyczna. Reaguje ona na temperaturę użytkownika, przez co idealnie dopasowuje się do ciała. Drugi poziom stanowi bakteriobójcza pianka Antibacterial. Za stabilność i doskonałe podparcie odpowiada piana Nightfly o grubości 10 cm. Do produktu dołączony został zdejmowany pokrowiec, który w swej strukturze zawiera włókna klimatyzujące. Przeznaczony jest do prania wodnego w temperaturze maksymalnej 60 stopni Celsjusza. Całkowita wysokość wynosi 23 cm. Zalecany stelaż elastyczny.

Pianka Nightfly
Pianka Nightfly: wysokiej jakości pianka o doskonałej elastyczności punktowej. Zapewnia podparcie ciała w każdym punkcie na całej długości, kręgosłup utrzymany zostaje w stabilnej pozycji przez całą noc. Pianka produkowana jest na bazie wody, dzięki czemu jest w pełni bezpieczna dla środowiska naturalnego.
Pianka Antibacterial
Pianka Antibacterial: w swojej strukturze pianka zawiera leczniczy preparat Sanitized, który uniemożliwia rozwój bakterii, grzybów i pleśni. Tą nowoczesną pianę z pewnością jej właściwości docenią osoby, które mają problem z alergią.
Pianka Termoelastyczna
Pianka Termoelastyczna: materiał ten zmienia swoją twardość pod wpływem nacisku i ciepła ciała użytkownika. Pianka ta bardzo pozytywnie wpływa na organizm, np. usprawnia przepływ krwi.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Twardość - średni
Comfort Antibacterial - budowa
Pokrowiec Lyocell
Pokrowiec Lyocell: antybakteryjny, pikowany pokrowiec produkowany na bazie celulozy drzewnej z dodatkiem włókna klimatyzującego. Bardzo przyjemny w dotyku.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Wysokość:
23 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
test
test
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Wysokość:
23 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
test
MATERASSO