Materac Nucol Premium Soft Gomarco
  • Materac Nucol Premium Soft Gomarco
GOMARCO

Materac NUCOL PREMIUM SOFT GOMARCO sprężynowo-piankowy

Luksusowy materac sprężynowo-piankowy Nucol Premium Soft z kolekcji Gomarco. Materac odpowiednio podpiera całe ciało użytkownika, zapewniając najwyższy poziom relaksu.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:

Przestronny materac Nucol Premium Soft Gomarco ze sprężynowo-piankowym wkładem to idealne podłoże do zdrowego i wygodnego snu. Mnogość zastosowanych materiałów sprawiła, że kręgosłup użytkownika zyskuje podparcie na całej długości, tym samym właściwie regenerując się podczas odpoczynku. Główny trzon materaca Nucol Premium Soft stanowią jakościowe sprężyny kieszeniowe, które zapewniają dopasowanie do każdej części ciała użytkownika. Odpowiednie ułożenie sylwetki wspomagają także różnego rodzaju jakościowe pianki oraz materiały. W tym przypadku ważną rolę odgrywa pianka z pamięcią kształtu Nucol®SOFT, dbająca o właściwy przepływ powietrza w materacu oraz korzystne podparcie sylwetki śpiącego. Dzięki temu usprawnia odprowadzanie wilgoci na zewnątrz, przy jednoczesnym zapobieganiu zagnieżdżaniu się kurzu, roztoczy i bakterii. Poprzez zastosowanie w materacu Nucol Premium Soft innowacyjnej pianki, podłoże do snu nieustannie pozostaje w odpowiedniej temperaturze, dlatego nie przegrzewa się i w następstwie wspiera regenerujący odpoczynek.

SPRINGSAC®Slim Firm
SPRINGSAC®Slim Firm: system sprężyn kieszeniowych umieszczonych w osobnych przegrodach. Dzięki takiemu rozwiązaniu każda ze sprężyn ugina się pod naciskiem ciała użytkownika pojedynczo. Jest to świetna opcja dla par o dużej różnicy wagowej, ponieważ zmiana ułożenia materaca po jednej ze stron nie wpłynie na jego pozycję po drugiej stronie.
Pianka Aquapur
Pianka Aquapur: wysokoelastyczna pianka, wspomagająca właściwy przepływ powietrza wewnątrz materaca. Dodaje podłożu do snu trwałości oraz sprężystości. Piankę stworzono na bazie otwartokomórkowej struktury, dlatego wykazuje ona wysoki poziom przewiewności i w następstwie odprowadzania wilgoci na zewnątrz.
Pianka Highfoam
Pianka Highfoam: świetnie oddychający materiał, zwiększający wydajność materaca. Dodaje on sprężystości oraz oddychalności, zapobiegając namnażaniu się szkodliwych bakterii, roztoczy, a także kurzu.
Pianka Nucol®Soft
Pianka Nucol®Soft: innowacyjny materiał, który perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu oraz wagi ciała użytkownika. Dzięki funkcji zapamiętywania kształtu, pianka świetnie odwzorowuje ułożenie śpiącego podczas odpoczynku. Jest ona także odpowiedzialna za właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca, przy tym odprowadzając wilgoć na zewnątrz. Poprzez takie rozwiązanie w materacu nie zagnieżdżają się szkodliwe bakterie, roztocza oraz kurz.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 36 cm
Twardość - miękki - średni
Nucol Premium Soft Gomarco - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: dzianinowy materiał o gramaturze 280 g/m², zapewniający trwałość oraz wysoki poziom komfortu użytkowania materaca. Pokrowiec wykazuje dużą elastyczność i oddychalność, wspomagając odpowiednią wentylację wewnątrz materaca.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
36 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
miękki/średni
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
nie
Producent:
Gomarco
test
test
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
36 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
miękki/średni
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
nie
Producent:
Gomarco
test
GOMARCO